Nový Ford Ranger obohatil český trh

Český trh obohatila velká pracovní dodávka Ford Ranger. Model se řadí mezi SUV svými jízdními vlastnostmi a schopnostmi offroadu.

Ford uvedl na český trh nový pick-up Ranger. My už samozřejmě víme, jaké tohle auto je, jak na silnici, tak v terénu a tak jsou teď na místě pouze české ceny, které nevypadají tak špatně. Uvažte sami.

Ranger jde na trh v několika karosářských variantách, je tady možnost single cab s menší kabinou či prostorný double cab pro pět cestujících klasického vzrůstu. Volit lze mezi verzí s pohonem dvou a všech čtyř kol.  

Dovoz a přihlášení vozidla: Aby bylo možné jezdit s dovezeným vozem, je nutné nové či ojeté vozidlo přihlásit do evidence. Musíte mít mimo jiné sjednané povinné ručení a na dopravním inspektorátu doložit originál zelenou kartu.

V nabídce jsou tři pohonné jednotky. Diesel 2,2 TDCi s výkonem 125 a 150 koní a také špičkový 3,2litr o výkonu 200 koní a točivém momentu 470 Nm. Základní cena za 125koňový single cab s pohonem 4x2 je 485 500 Kč bez DPH, silnější diesel v super cabu pořídíte za 610 000 Kč a nejlépe vybavený double cab 3,2 TDCi vám může říkat pane za 910 000 Kč.